RK. Kdo jsem?

Jednoduše? Jsem člověk. Jeden z mnoha obyvatelů této planety.

Můj příběh?

Můj příběh začal úplně stejně jako příběh každého člověka na tomto světě. Narození, křik a pláč, láska a radost, úsměvy, doteky.

Jazyk neznámého kmene postupně přerostl v první slůvka, slova, věty. A je to! Vlastně ještě není nic, pak ten pravý růst teprve začíná. Člověk se pořád něco učí, pozoruje, poznává neznámé. Snaží se rozumět světu kolem a postupně zapomíná na ten svůj vlastní, aby ho pak zpětně začal zase objevovat.

Nic zvláštního

Každý život je plný objevů.

V dobách, kdy jsem objevila marketing, svoji profesní vášeň, se rodil internet. Jenže technologie žijí velmi zrychleným životem, a tak se internet záhy stal každodenní realitou většiny z nás. A marketing se proměnil na online marketing. Vyhledávače a sociální sítě dnes vládnou světu, alespoň tomu virtuálnímu. SEO již stihlo být králem, mrtvým a zase králem. Ať žije král! A stejně. Na začátku všech těch sítí, kabelů a signálů je pořád stále jeden a tentýž – člověk.

A člověk není robot, neřídí ho technologie, nežije jen virtuálně. A život není jen práce, ale i rodina, zábava, sport, kultura, koníčky…

Nic zvláštního

Každý skládáme ty nejpestřejší střípky v mozaiku svého života.

Čím více technologie propojují svět, tím více jsou propojené i jednotlivé střípky našich životů. A tak i já skládám všechny své nápady, myšlenky a slova v jeden synergický celek. Online marketing, copywriting, linkbuilding, nejrůznější projekty, weby a témata. Je celkem jedno, jak blízké či vzdálené jsou si jednotlivé položky, protože všechny patří do jednoho šanonu s názvem RK. Tento web je takovou virtuální složkou toho, co tvořím a co tvoří můj svět. Není to jen o práci, ale současně to není vše.

Na tomto webu synergicky spojuji vše, co je více či méně mé. Předkládám své objevy. Přináším inspiraci v podobě příběhů, kdy lidé synergicky spojují své nápady, myšlenky, projekty a vášně. Proč? Třeba proto, abych vyzdvihla význam slova synergicky, které je mé stejně jako každého z vás. Nejsem v tom sama.:-)

1 komentář u „RK. Kdo jsem?“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *